Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać.

Idealny trening to taki, który sprawia Ci przyjemność i jest skuteczny. To proste - jeśli lubisz to co robisz, chętnie będziesz robić to regularnie. Nie obiecam Ci, że w kilka dni osiągniesz cel. Powiem Ci, że będzie to wymagało pracy, której nikt za Ciebie nie wykona. Obiecam Ci jednak, że podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem  tak, aby spełnienie Twojego marzenia okazało się możliwe. 
Bez względu na to czy chcesz schudnąć, poprawić kondycję i być zdrowszym czy też planujesz zdobyć szczyt w odległych górach lub przebiec maraton - chętnie Ci w tym pomogę.

Wierzę że w treningu personalnym najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego człowieka i takie dopasowanie ćwiczeń, aby odpowiadały na konkretne potrzeby.

Możesz osiągnąć wszystko co sobie zamierzysz. Potrzebujesz tylko motywacji i przewodnika, który podpowie Ci jak dotrzeć do celu.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze i osiągnąć sukces w pracy nad kondycją  i sylwetką  - zapraszam na wspólny trening!
Zapraszam na trening personalny na sali, w siłowni, u Ciebie w domu lub w plenerze.

 

TRENING NA SALI/ SIŁOWNI

Zapraszam na indywidualny trening na sali.

TRENING W PLENERZE

Trening na świeżym powietrzu to najlepszy wybór. Aktywność na dworze poprawia odporność organizmu, dotlenia i plener w parku czy lesie dostarcza rewelacyjnych opcji treningowych (ławki, siłownie na świeżym powietrzu, ścieżki, murki itp.), które w połączeniu z lekkimi przyrządami, którymi dysponuję pozwalają na przeprowadzenie bardzo skutecznego treningu. Łączymy trening cardio z wzmacniającym treningiem siłowym budując żelazną kondycję i rzeźbiąc pięknie ciało.


TRENING U CIEBIE W DOMU
Dobry trener nie potrzebuje dużo sprzętu aby przeprowadzić skuteczny profesjonalny trening. Dysponuję swoimi przyrządami (sprawdzonych profesjonalnych marek), które potrafię wykorzystać.

About

Sport has been my passion for many years. I believe that an active, fit person is happier and can achieve more in every area of life.

Working hours

 Monday   700 - 2100 
 Tuesday   700 - 2100
 Wednesday   700 - 2100
 Thursday    700 - 2100
 Friday   700 - 2100
 Saturday   800 - 2100
 Sunday 1500 - 2100

Thanks to

Zdjęcia na stronę wykonał Bartek Księżak dzieki uprzejmości klubu Fit Fabric w Łódzi.

Contact

Katarzyna Żbikowska-Jusis

ul. Więckowskiego 98/1

90-758 Łódź

telefon: +48 501 419 990

mail: trener@katarzynazbikowska.pl

©2020 Your Company. All Rights Reserved.

Search