Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać.

Idealny trening to taki, który sprawia Ci przyjemność i jest skuteczny. To proste - jeśli lubisz to co robisz, chętnie będziesz robić to regularnie. Nie obiecam Ci, że w kilka dni osiągniesz cel. Powiem Ci, że będzie to wymagało pracy, której nikt za Ciebie nie wykona. Obiecam Ci jednak, że podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem  tak, aby spełnienie Twojego marzenia okazało się możliwe. 
Bez względu na to czy chcesz schudnąć, poprawić kondycję i być zdrowszym czy też planujesz zdobyć szczyt w odległych górach lub przebiec maraton - chętnie Ci w tym pomogę.

Wierzę że w treningu personalnym najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego człowieka i takie dopasowanie ćwiczeń, aby odpowiadały na konkretne potrzeby.

Możesz osiągnąć wszystko co sobie zamierzysz. Potrzebujesz tylko motywacji i przewodnika, który podpowie Ci jak dotrzeć do celu.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze i osiągnąć sukces w pracy nad kondycją  i sylwetką  - zapraszam na wspólny trening!
Zapraszam na trening personalny na sali, w siłowni, u Ciebie w domu lub w plenerze.

 

TRENING NA SALI/ SIŁOWNI

Zapraszam na indywidualny trening na sali.

TRENING W PLENERZE

Trening na świeżym powietrzu to najlepszy wybór. Aktywność na dworze poprawia odporność organizmu, dotlenia i plener w parku czy lesie dostarcza rewelacyjnych opcji treningowych (ławki, siłownie na świeżym powietrzu, ścieżki, murki itp.), które w połączeniu z lekkimi przyrządami, którymi dysponuję pozwalają na przeprowadzenie bardzo skutecznego treningu. Łączymy trening cardio z wzmacniającym treningiem siłowym budując żelazną kondycję i rzeźbiąc pięknie ciało.


TRENING U CIEBIE W DOMU
Dobry trener nie potrzebuje dużo sprzętu aby przeprowadzić skuteczny profesjonalny trening. Dysponuję swoimi przyrządami (sprawdzonych profesjonalnych marek), które potrafię wykorzystać.

Quien soy

El deporte ha sido mi pasión por muchos años. Creo que una persona activa y en forma es más feliz y puede lograr más en cada área de la vida.

Horas de trabajo

 Lunes   700 - 2100 
 Martes   700 - 2100
 Miércoles   700 - 2100
 Jueves   700 - 2100
 Viernes   700 - 2100
 Sábado   800 - 2100
 Domingo 1500 - 2100

Gracias a

Zdjęcia na stronę wykonał Bartek Księżak dzieki uprzejmości klubu Fit Fabric w Łódzi.

Contacto

Katarzyna Żbikowska-Jusis

ul. Więckowskiego 98/1

90-758 Łódź

telefon: +48 501 419 990

mail: trener@katarzynazbikowska.pl

©2020 Your Company. All Rights Reserved.

Search